Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem se zabydlel...

1. 7. 2007

Haf, tak už jsem tady zase :-) Sice to chvilku trvalo, ale to víte, v novým "doma" a na dalších místech, kam mě pánečci zatím vzali je toho tolik co prozkoumávat, že jsem to prostě dřív v návalu jiné práce nestihnul......

Abych začal popořádku:

Když jsem teda ten první den a půl prospal, tak jsem si řekl, že bych měl prověřit terén, abych pořádně věděl, kde to vlastně jsem.... S pánečkama jsme byli na chatě a já jsem byl takový hrdina, že jsem ve vysoké trávě ulovil pořádnou žábu:

Obrazek

To mě ale zmohlo a na delší procházky v terénu jsem se zatím ještě neodvážil. To muselo počkat až na další víkend. Obrazek 

Za týden jsem se trošku otrkal. Panička říkala, že hodné miminko jsem byl jen ty první dva dny a teď že začínám být rarach, a prý jestli budu zlobit, tak že mě reklamuje (?!? to teda sice nevím přesně co znamená, ale asi něco jako že bych hrál hlavní roli v nějaké reklamě :-) To by se mi líbilo! Třeba v reklamě na nějakou baštu - no řekněte, olíznout se po jídle a ukázat, že chutnalo, umím naprosto předpisově! ;-) )

A tak když jsme zase přijeli na chatu, dal jsem se konečně na ten průzkum. Protože bylo zase hrozný horko, nejdřív jsem prozkoumal misku s vodou. Důkladně. Nejdřív jsem to packou jen tak zkoušel, ale nakonec se povedlo. Miska se převrátila a vodu jsem si vylil pod sebe. To bylo bezva :-) Hned jsem si do ní lehnul, abych se na to další zkoumání trochu osvěžil! ....a panička byla tak hodná, že donesla v misce novou vodu - he - asi abych mohl znovu zkoumat :-) ..........tak jsem ji pod sebe znovu vylil a pak ještě několikrát..... a pak se pánečci smáli a říkali něco v tom smyslu - že chtěli vodního psa a že ho teda mají ;-)

Když jsem se dostatečně ovlažil, konečně jsem vyrazil. Obrazek Obrazek

 

 

 

 

 

 

...jenže jak na mě svítilo sluníčko a bylo to horko, tak jsem to zase raděj vzdal a ve stínu pod stromem si "hodil dvacet" ....

Obrazek

........ jen tak mimochodem, je pravda, že když je takový horko, nic se mi nechce :-( Pánečci pak říkají, že jsem pecivál. Ale když je pod mrakem, tak se dokonce přemůžu i k rychlejšímu pohybu!

A jak jsem tak odpočíval, tak jsem zjistil, že se vlastně všecko děje pořád dokola - venčení, průzkum, hraní, papání, spaní.............. a když jsem to pochopil, tak z toho plyne, že jsem se v novém doma už asi zabydlel ;-)